<<<<<<< HEAD MEVSİMİ | Taze. Ekonomik. Kolay. ======= >>>>>>> 63b22fc23ba0506120ff9858fcb8711c13472be7 MEVSİMİ | Taze. Ekonomik. Kolay. <<<<<<< HEAD ======= >>>>>>> 63b22fc23ba0506120ff9858fcb8711c13472be7

Merak Ettiğiniz Soruların Cevapları

Tüm kutularımızı web sitemiz ve mobil uygulamamızdan sipariş verebilirsiniz. Her hafta Cumartesi günü Karışık Sebze/Meyve Kutusu, Meyve Kutusu, Sebze Kutusu, Mevsimsel Ürün Kutuları, Salata Kutusu gibi çeşit çeşit yeni kutuları ekliyor veya güncelliyoruz.

Siparişlerinizi mobil uygulamamızdan vermek istiyorsanız ve henüz indirmediyseniz aşağıdan hemen indirebilirsiniz:

Ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir yanından yerli üretim, iyi tarım ve ilaçsız üretimi destekleyen üreticilerden temin ediyoruz. Tedarik ettiğimiz ürünlerde organik olma kıstası yok. İçinde bazen organik olan ürünler de bulunabiliyor. Ancak organik olsun olmasın, ürün kalitemize güveniyoruz. :)

İstanbul içerisinde kendi teslimat ekibimizle ve soğuk hava depolu araçlarımızla ücretsiz teslimat gerçekleştiriyoruz.


  • Pazar hariç her gün teslimat yapıyoruz.
  • Pazartesi günleri Anadolu Yakası’nda,
  • Salı günleri Avrupa Yakası’nda,
  • diğer günlerde ise her iki yakada da teslimat yapıyoruz.

Not: Zekeriyaköy, Uskumruköy, Demirciköy ve Kilyos’a sadece Perşembe günü teslimat yapıyoruz.

İstanbul içinde kendi teslimat ekibimizle ve soğuk hava depolu araçlarımızla ücretsiz teslimat gerçekleştiriyoruz.

Anadolu Yakası’nda: Ataşehir, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Üsküdar, Ümraniye, Sultanbeyli tamamına

Avrupa Yakası’nda: Avcılar, Bahçelievler, Bağcılar, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Esenler, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Şişli, Sultangazi, Zeytinburnu ve Fatih’in tamamına


Mahalleler

Beykoz: Acarlar, Anadolu Hisarı, Çamlıbahçe, Çiğdem, Çubuklu, Elmalı, Fatih, Göksu, Göztepe, Gümüşsuyu, İncirköy, Kanlıca, Kavacık, Merkez, Paşabahçe, Rüzgarlıbahçe, Soğuksu, Yalıköy ve Yeni Mahalle

Çekmeköy: Alemdağ, Aydınlar, Cumhuriyet, Çamlık, Çatalmeşe, Ekşioğlu, Güngören, Hamidiye, Kirazlıdere, Mehmet Akif, Merkez, Mimar Sinan, Nişantepe, Reşadiye, Soğukpınar, Sultançiftliği, Taşdelen

Sancaktepe: Paşaköy hariç tüm mahallelere teslimat yapılmaktadır.

Pendik: Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Batı, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dumlupınar, Ertuğrul Gazi, Esenler, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Güllü Bağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurtköy, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu, Sanayi, Sapan Bağları, Sülüntepe, Şeyhli, Velibaba, Yayalar, Yeni, Yenişehir, Yeşilbağlar

Tuzla: Aydınlı, Aydıntepe, Cami, Evliya Çelebi, İçmeler, İstasyon, Mescit, Mimarsinan, Orhanlı, Postane, Şifa, Tepeören, Yayla

Eyüp: Akşemsettin, Alibeyköy, Çırçır, Defterdar, Düğmeciler, Emniyettepe, Esentepe, Göktürk Merkez, Güzeltepe, İslambey, Karadolap, Merkez, Mithatpaşa, Nişancı, Ramicuma, Ramiyeni, Sakarya, Silahtartarağa, Topçular, Yeşilpınar

Sarıyer: Ayazağa, Bahçeköy merkez, Bahçeköy Yeni, Baltalimanı, Büyükdere, Cumhuriyet, Çamlıtepe, Çayırbaşı, Darüşşafaka, Demirciköy, Emirgan, Fatih Sultan Mehmet, Ferahevler, Huzur, İstinye, Kazım Karabekir Paşa, Kilyos, Kireçburnu, Maslak, Pınar, Poligon, Reşitpaşa, Rumelihisarı, Sarıyer Merkez, Tarabya, Uskumruköy, Yeniköy, Zekeriyaköy


Not: Zekeriyaköy, Uskumruköy, Demirciköy ve Kilyos’a sadece Perşembe günü teslimat yapıyoruz.

Her kutunun içindekiler o sabaha karşı hazırlanır. Yani her gün aynı tazeliktedir.

Çünkü gece 23.00 itibarıyla siparişler kapanır ve tedarik süreci başlar. Sabaha karşı da tedarik süreci tamamlanır ve kutuların hazırlanması başlar. Yani hangi gün sipariş verirseniz verin, haftanın her günü gelen kutular aynı tazelikte olur.

Toptan alıp toptan sattığımız için planlı bir dağıtım yapmamız gerekiyor. Eğer kişiye özel kutu sunarsak işte o zaman daha çok eleman çalıştırmamız gerekir. Bu durumda da bu fiyatlara sunabilmemiz imkansız hale gelir. Yani kısacası hepsi size bu ürünleri daha uygun fiyata ulaştırabilmek adına.


Bu isteğinize kayıtsız kalmamak adına Ürün Değiştirme Sistemini geliştirdik. Büyük ve orta boy Karışık Sebze Meyve Kutularımızda 3, küçük boy Karışık Sebze Meyve Kutularımızda ise 2 ürün değiştirme hakkı tanıyoruz. Meyve, Sebze ve Salata Kutularında da ürün değiştirme hakkı tanıyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanından, konusunda en iyi olan tarım üreticileri ile çalışıyoruz. Kaliteli mal alamadığımız üreticiler ile çalışmıyoruz. Ürünlerimizi, iyi tarım ve ilaçsız üretimi destekleyen yerli üreticilerden temin ediyoruz. Yakın zamanda sizlere her bir gıdanın künyesini daha detaylıca gösterebileceğiz. Henüz erken aşamada bir girişim olduğumuz için bazı operasyonel konulara yetişemediğimiz zamanlar oluyor.

Kutu içerikleri haftalık olarak güncellendiği için fiyatlar da dolaylı olarak artış veya azalış gösteriyor. Haftalık olarak sistem şu şekilde ilerliyor: Mevsimin sunduğu taptaze sebze, meyve ve yeşilliklerden haftalık kutularımızdaki ürün çeşidi adedi kadar belirliyoruz. Ürünleri sizlere sunmadan önce üreticilerimizi ziyaret edip ürünlerin tadımını yapıyor ve fiyatlarını öğreniyoruz. Aynı zamanda, piyasadaki durumu da hem market hem pazar ziyaretleri yaparak takip ediyoruz. Birçok bileşenden dolayı sürekli değişen ürün fiyatlarını, piyasa ile de kıyaslayarak sizler için en avantajlı olabilecek şekilde belirliyoruz.

Bizler bu sebze meyveyi toptan alıyoruz. Dolayısıyla daha uygun fiyata alabiliyoruz. Teknolojinin nimetlerinden yararlanıyoruz ve akıllıca bir rota ile sizlere ulaştırıyoruz. Böylece gereksiz bütün maliyetlerden kısıp, size en uygun fiyatı sunabiliyoruz.

Bizler bu sebze meyveleri toptan alıyoruz. Dolayısıyla daha uygun fiyata alabiliyoruz. Teknolojinin nimetlerinden yararlanıyoruz ve akıllıca bir rota ile sizlere ulaştırıyoruz. Planlı satın alım ve planlı dağıtım yaptığımız için depoda ürün tutmuyor ve bu şekilde fire oranlarımızı da azaltmış oluyoruz. Böylece, gereksiz bütün maliyetlerden kısıp size en uygun fiyatı sunarken israfı da büyük oranda azaltmış oluyoruz.

Kredi kartı veya banka kartınızla sipariş esnasında internet üzerinden yapabiliyorsunuz.

Bu konuda, Türkiye’nin en güvenilir kredi kartı saklama ve ödeme sistemi iyzico ile çalışıyoruz. iyzico, e-ticarette sanal POS hizmeti ve yapay zekâ tabanlı ödeme teknolojileri sunan bir sistemdir ve tamamen güvenilirdir. Dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI (Payment Card Industry)-DSS (Data Security Standard) 1. Seviye sertifikasına sahiptir. PCI-DSS sertifikalı hizmeti sayesinde de veri güvenliği konusundaki ihtiyaçları, başlangıç aşamasından itibaren eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır.

Bildiğiniz üzere, İstanbul içinde ücretsiz teslimat sözümüz var. Biz Mevsimi olarak düşük kâr marjı ile çalışıp ekonomik bir seçenek olma iddiasıyla yola çıkmış bir girişimiz.

Kredi kartı bilginizi sipariş esnasında alıyoruz. Ödeme işlemini de siparişi onayladığınızda gerçekleştiriyoruz.

Teslimatın yapılmasını tercih ettiğiniz gün ve zaman dilimi içerisinde size ulaştıracağız. Sonuçta bu şehir İstanbul. Olur da bizden kaynaklanan bir sorun yaşanırsa hiç merak etmeyin, sizinle iletişime geçip dilediğiniz zaman getireceğiz.

Kutu size ulaştığında, ürünlerle ilgili sorun yaşarsanız ve bizi bilgilendirirseniz size yardımcı olmaktan ve çözüm üretmekten memnuniyet duyarız.

Mutlaka buraya tıklayarak bize haber verin.

Ya da dilerseniz bizi arayabilirsiniz de. +90 542 457 2244

Biz sizlere kaliteli ve taze ürünleri ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Olur da bir ürünle ilgili sorun yaşarsanız hiç çekinmeden bizimle paylaşabilirsiniz. Hemen telafi ederiz.

Sıfır atık konusu en çok önem verdiğimiz konulardan biri...

Kutumuz:

Kutumuz ve kese kağıdımız geri dönüştürülebilir malzemeden üretiliyor. Ayrıca, kutumuzu kompost yapımında da kullanabilirsiniz. Veya bir sonraki siparişinizi size teslim ettiğimizde bize geri verebilirsiniz. Biz bu kutuları sizin adınıza geri dönüştürüyoruz

Kargo gönderiminde kullandığımız malzemelerimiz:

Kargo gönderiminde kullandığımız yalıtım malzemesi de, buz aküsünün sıvısı da doğaya zararı olmayan ürünler. Ayrıca yalıtım malzemesi olarak kullandığımız cam yünü adlı malzeme de doğa için zarar oluşturmayan bir malzeme. Buna özellikle dikkat ettik.

Kutumuzun içinde kullandığımız malzemelerimiz:

Atık gıdaların çevreye & iklime büyük bir tehdit oluşturduğunu biliyoruz. Bazı ürünlerimizin ömrünü koruyabilmenin ve zarar görmesini engellemenin tek yolu olduğu için, bazen plastik kutularda bu ürünleri göndermek durumunda kalabiliyoruz.

Bilmeniz gereken bir konu daha var: Asla ve asla gerekmedikçe paketleme yapmamaya özen gösteriyoruz.

Mesela, patatesin en iyi paketi her zaman kendi kabuğu olduğunu biliyoruz. :)

Kese kağıdımız da geri dönüştürülebilir malzemeden üretiliyor. Sizden ricamız gönderdiğimiz kese kağıtlarını, sebze meyvelerinizi dolabınızda saklarken birden çok kez kullanmanız. :)

<<<<<<< HEAD
=======
>>>>>>> 63b22fc23ba0506120ff9858fcb8711c13472be7